LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA

Vítejte v sekci EXTRA!

PharmDr. Martin Dočkal

LÉKÁRNICKÁ INZERCE® podporuje komunitu lékárníků, farmaceutických asistentů, sanitářek a provozovatelů lékáren. Proto vznikla i tato rubrika EXTRA.

Cílem LÉKÁRNICKÉ INZERCE® není jen pomoci uchazečům najít práci v lékárně a provozovatelům vhodného zaměstnance, ale také nabídnout zkušenosti personálních manažerů společností působících na českém lékárenském trhu a majitelů lékáren a poradit právě uchazečům, na co se zaměřit, jak úspěšně absolvovat pohovor apod. A to formou rozhovorů, chatů apod.

Stejně tak zde budeme uvádět rady, tipy a návody pro použití LÉKÁRNICKÉ INZERCE® a rovněž veškeré akční nabídky, jakož i další aktivity týkající se placených služeb.

Věříme, že Vám rubrika EXTRA pomůže při hledání práce či nalezení vhodného zaměstnance a najdete v ní řadu praktických informací!

NEMĚLI BYSTE PŘEHLÉDNOUT

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2012

Průměrná návštěvnost největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství se zvýšila o 4 % oproti předchozímu pololetí, standardně se drží nad 500 tisíci, každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 92 inzerátů a zásadně narostl počet inzerátů ze Slovenska.

Jak používat LÉKÁRNICKOU INZERCI, aneb proč není inzerát vložen, proč placené služby, jak hledat apod.

Proč nebyl inzerát vložen, jak prohledávat inzeráty, proč placený inzerát a také všechny nejčastější chyby, které dělají inzerenti v bezplatné variantě a pro které inzeráty nejsou zveřejněny.

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2013

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2013 sedminásobné zvýšení zájmu o placené služby ze strany menších, samostatně fungujících lékáren oproti předcházejícímu období (tvořily největší počet inzerentů) a osminásobně také vzrostl počet inzerátů ze Slovenska.

Jak používat LÉKÁRNICKOU INZERCI, aneb proč není inzerát vložen, proč placené služby, jak hledat apod.

Proč nebyl inzerát vložen, jak prohledávat inzeráty, proč placený inzerát a také všechny nejčastější chyby, které dělají inzerenti v bezplatné variantě a pro které inzeráty nejsou zveřejněny.

19.07.2011 | Komentářů: 0

CV nebo životopis – znáte rozdíly a víte, jak správně životopis napsat?

V Česku tyto pojmy splývají a termín CV („sívíčko“, Curriculum Vitae) se používá ve většině případů pro strukturovaný životopis, ačkoli to není totéž. Např. v USA jde o dva různé dokumenty, proto zejména uchazeči, kteří mají zahraniční zkušenost, mohou mít někdy zmatek v tom, co se po nich ve skutečnosti v ČR vlastně požaduje. CV je totiž původně vcelku dlouhý, podrobný a tím pádem ne zcela praktický dokument. Proto se v USA začal požadovat tzv. strukturovaný životopis z důvodu přehlednosti a jednoduchosti.

26.06.2011 | Komentářů: 0

Víte jak správně napsat inzerát tak, aby zaujal?

Víte, jak správně napsat inzerát, aby potenciálního zaměstnavatele zaujal? A čeho se naopak vyvarovat? Věnujte čas před jeho zadáním následujícím radám. Možná se Vám některé budou zdát úsměvné, ale věřte, že všechny vycházejí z našich zkušeností.

28.03.2011 | Komentářů: 0

Proč a jak maximálně využít placené zviditelnění

Využijte placené zviditelnění Vašeho inzerátu v maximální možné míře a s největší efektivitou! Reagujeme na Vaše dotazy a v tomto podcastu se můžete dozvědět hlavní tipy, jak Váš inzerát zacílit co nejlépe.

15.09.2010 | Komentářů: 0