LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA

Vítejte v sekci EXTRA!

PharmDr. Martin Dočkal

LÉKÁRNICKÁ INZERCE® podporuje komunitu lékárníků, farmaceutických asistentů, sanitářek a provozovatelů lékáren. Proto vznikla i tato rubrika EXTRA.

Cílem LÉKÁRNICKÉ INZERCE® není jen pomoci uchazečům najít práci v lékárně a provozovatelům vhodného zaměstnance, ale také nabídnout zkušenosti personálních manažerů společností působících na českém lékárenském trhu a majitelů lékáren a poradit právě uchazečům, na co se zaměřit, jak úspěšně absolvovat pohovor apod. A to formou rozhovorů, chatů apod.

Stejně tak zde budeme uvádět rady, tipy a návody pro použití LÉKÁRNICKÉ INZERCE® a rovněž veškeré akční nabídky, jakož i další aktivity týkající se placených služeb.

Věříme, že Vám rubrika EXTRA pomůže při hledání práce či nalezení vhodného zaměstnance a najdete v ní řadu praktických informací!

NEMĚLI BYSTE PŘEHLÉDNOUT

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2015

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2015 téměř dvacetiprocentní nárůst mezi inzerenty z řad malých a nezávislých lékáren a nově se jeho služby etablovaly i mezi prodejnami zdravotnických potřeb, kde dosáhl nárůst dokonce až o 64 %.

CV nebo životopis – znáte rozdíly a víte, jak správně životopis napsat?

V Česku tyto pojmy splývají a termín CV („sívíčko“, Curriculum Vitae) se používá ve většině případů pro strukturovaný životopis, ačkoli to není totéž.

Jak používat LÉKÁRNICKOU INZERCI, aneb proč není inzerát vložen, proč placené služby, jak hledat apod.

Proč nebyl inzerát vložen, jak prohledávat inzeráty, proč placený inzerát a také všechny nejčastější chyby, které dělají inzerenti v bezplatné variantě a pro které inzeráty nejsou zveřejněny.

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2014

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal téměř dvojnásobný nárůst počtu inzerentů – drtivě z řad menších lékáren – využívajících placené služby oproti stejnému období v roce 2013, nečastěji využívají variantu BASIC.

06.07.2014 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2013

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal téměř 25% nárůst inzerentů – především z řad menších lékáren – preferujících placenou službu a 10% nárůst počtu unikátních přístupů.

04.01.2014 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2013

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2013 sedminásobné zvýšení zájmu o placené služby ze strany menších, samostatně fungujících lékáren oproti předcházejícímu období (tvořily největší počet inzerentů) a osminásobně také vzrostl počet inzerátů ze Slovenska.

07.07.2013 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2012

Počet unikátních přístupů na největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství se oproti předchozímu pololetí zvýšil o 4 %, každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 86 inzerátů, počet inzerátů ze Slovenska stále roste.

05.01.2013 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2012

Průměrná návštěvnost největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství se zvýšila o 4 % oproti předchozímu pololetí, standardně se drží nad 500 tisíci, každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 92 inzerátů a zásadně narostl počet inzerátů ze Slovenska.

06.07.2012 | Komentářů: 0

LÉKÁRNICKÁ INZERCE vítá slovenské kolegy a dále pomáhá uchazečům získat práci

Před dvěma lety prošla LÉKÁRNICKÁ INZERCE radikální změnou poprvé, nyní jsme se k tomuto kroku odhodlali znovu – přidáváme slovenskou verzi pro naše slovenské uživatele a rádi bychom také znovu oslovili uchazeče ze sektoru lékárenství, aby i oni začali používat nová média a získávali díky nim výhodu a vyšší šanci při hledání práce v lékárně.

12.02.2012 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2011

Ve druhém pololetí se obecně zvýšila poptávka po zaměstnancích o 71 % – v případě lékárníků byl zaznamenán nárůst o 27 %, u farmaceutických asistentů dokonce o 185 % – a rekordní zájem zaznamenaly první dva prezentační podcasty s personální tématikou zaměřené cíleně na zaměstnance lékáren.

04.01.2012 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2011

V období ledna až června 2011 vložili uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství téměř 490 inzerátů, současně bylo v rámci uplatňování férových podmínek pro bezplatnou inzerci vyřazeno 96 inzerátů, na blacklist byli dosud zařazeni 3 inzerenti.

04.09.2011 | Komentářů: 0

Motivační dopis, aneb chceme pracovat u konkrétního zaměstnavatele

Sedávej panenko v koutě…? Dnes tomu tak již dávno není a proto by měli uchazeči používat i motivační dopis, pomocí kterého se sami ze své iniciativy ucházejí o určitou pracovní pozici u konkrétního zaměstnavatele.

21.08.2011 | Komentářů: 0

Jak používat LÉKÁRNICKOU INZERCI, aneb proč není inzerát vložen, proč placené služby, jak hledat apod.

Proč nebyl inzerát vložen, jak prohledávat inzeráty, proč placený inzerát a také všechny nejčastější chyby, které dělají inzerenti v bezplatné variantě a pro které inzeráty nejsou zveřejněny.

19.07.2011 | Komentářů: 0