LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA

Vítejte v sekci EXTRA!

PharmDr. Martin Dočkal

LÉKÁRNICKÁ INZERCE® podporuje komunitu lékárníků, farmaceutických asistentů, sanitářek a provozovatelů lékáren. Proto vznikla i tato rubrika EXTRA.

Cílem LÉKÁRNICKÉ INZERCE® není jen pomoci uchazečům najít práci v lékárně a provozovatelům vhodného zaměstnance, ale také nabídnout zkušenosti personálních manažerů společností působících na českém lékárenském trhu a majitelů lékáren a poradit právě uchazečům, na co se zaměřit, jak úspěšně absolvovat pohovor apod. A to formou rozhovorů, chatů apod.

Stejně tak zde budeme uvádět rady, tipy a návody pro použití LÉKÁRNICKÉ INZERCE® a rovněž veškeré akční nabídky, jakož i další aktivity týkající se placených služeb.

Věříme, že Vám rubrika EXTRA pomůže při hledání práce či nalezení vhodného zaměstnance a najdete v ní řadu praktických informací!

NEMĚLI BYSTE PŘEHLÉDNOUT

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2014

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal téměř dvojnásobný nárůst počtu inzerentů – drtivě z řad menších lékáren – využívajících placené služby oproti stejnému období v roce 2013, nečastěji využívají variantu BASIC.

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE® – 1. pololetí 2019

Dlouhodobý trend ukazuje, že placené služby používají v drtivé většině malé a nezávislé lékárny, které zůstávají již řadu let nejčastějšími klienty největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE®, ve větší míře pak jeho služby začaly využívat lékárny náležející k některému z četných virtuálních řetězců.

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2018

První pololetí 2018 na největším českém online pracovním trhu v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE® potvrzuje prohlubující se nedostatek pracovních sil na trhu – vyšší poptávka je stále po farmaceutických asistentech, roste však znovu zájem i o lékárníky.

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2014

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal další kontinuální růst počtu inzerentů – trend inzerentů z řad menších lékáren zůstal zachován – využívajících placené služby oproti stejnému období v roce 2013, nečastěji využívají variantu BASIC.

03.01.2015 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2014

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal téměř dvojnásobný nárůst počtu inzerentů – drtivě z řad menších lékáren – využívajících placené služby oproti stejnému období v roce 2013, nečastěji využívají variantu BASIC.

06.07.2014 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2013

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal téměř 25% nárůst inzerentů – především z řad menších lékáren – preferujících placenou službu a 10% nárůst počtu unikátních přístupů.

04.01.2014 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2013

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2013 sedminásobné zvýšení zájmu o placené služby ze strany menších, samostatně fungujících lékáren oproti předcházejícímu období (tvořily největší počet inzerentů) a osminásobně také vzrostl počet inzerátů ze Slovenska.

07.07.2013 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2012

Počet unikátních přístupů na největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství se oproti předchozímu pololetí zvýšil o 4 %, každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 86 inzerátů, počet inzerátů ze Slovenska stále roste.

05.01.2013 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2012

Průměrná návštěvnost největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství se zvýšila o 4 % oproti předchozímu pololetí, standardně se drží nad 500 tisíci, každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 92 inzerátů a zásadně narostl počet inzerátů ze Slovenska.

06.07.2012 | Komentářů: 0

LÉKÁRNICKÁ INZERCE vítá slovenské kolegy a dále pomáhá uchazečům získat práci

Před dvěma lety prošla LÉKÁRNICKÁ INZERCE radikální změnou poprvé, nyní jsme se k tomuto kroku odhodlali znovu – přidáváme slovenskou verzi pro naše slovenské uživatele a rádi bychom také znovu oslovili uchazeče ze sektoru lékárenství, aby i oni začali používat nová média a získávali díky nim výhodu a vyšší šanci při hledání práce v lékárně.

12.02.2012 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2011

Ve druhém pololetí se obecně zvýšila poptávka po zaměstnancích o 71 % – v případě lékárníků byl zaznamenán nárůst o 27 %, u farmaceutických asistentů dokonce o 185 % – a rekordní zájem zaznamenaly první dva prezentační podcasty s personální tématikou zaměřené cíleně na zaměstnance lékáren.

04.01.2012 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2011

V období ledna až června 2011 vložili uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství téměř 490 inzerátů, současně bylo v rámci uplatňování férových podmínek pro bezplatnou inzerci vyřazeno 96 inzerátů, na blacklist byli dosud zařazeni 3 inzerenti.

04.09.2011 | Komentářů: 0

Motivační dopis, aneb chceme pracovat u konkrétního zaměstnavatele

Sedávej panenko v koutě…? Dnes tomu tak již dávno není a proto by měli uchazeči používat i motivační dopis, pomocí kterého se sami ze své iniciativy ucházejí o určitou pracovní pozici u konkrétního zaměstnavatele.

21.08.2011 | Komentářů: 0