LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA

Vítejte v sekci EXTRA!

PharmDr. Martin Dočkal

LÉKÁRNICKÁ INZERCE® podporuje komunitu lékárníků, farmaceutických asistentů, sanitářek a provozovatelů lékáren. Proto vznikla i tato rubrika EXTRA.

Cílem LÉKÁRNICKÉ INZERCE® není jen pomoci uchazečům najít práci v lékárně a provozovatelům vhodného zaměstnance, ale také nabídnout zkušenosti personálních manažerů společností působících na českém lékárenském trhu a majitelů lékáren a poradit právě uchazečům, na co se zaměřit, jak úspěšně absolvovat pohovor apod. A to formou rozhovorů, chatů apod.

Stejně tak zde budeme uvádět rady, tipy a návody pro použití LÉKÁRNICKÉ INZERCE® a rovněž veškeré akční nabídky, jakož i další aktivity týkající se placených služeb.

Věříme, že Vám rubrika EXTRA pomůže při hledání práce či nalezení vhodného zaměstnance a najdete v ní řadu praktických informací!

NEMĚLI BYSTE PŘEHLÉDNOUT

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2011

Ve druhém pololetí se obecně zvýšila poptávka po zaměstnancích o 71 % – v případě lékárníků byl zaznamenán nárůst o 27 %, u farmaceutických asistentů dokonce o 185 % – a rekordní zájem zaznamenaly první dva prezentační podcasty s personální tématikou zaměřené cíleně na zaměstnance lékáren.

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2015

Počet inzerátů na největším českém online pracovním trhu v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zůstal i ve druhém pololetí 2015 stabilní, s dalším nárůstem (18 %) počtu inzerentů z řad malých a nezávislých lékáren využívajících placené služby.

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2016

Počet inzerátů na největším českém online pracovním trhu v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2016 oproti předchozímu nárůst 9 %, výrazně však narostl počet placených inzerátů a to již dlouhodobě z řad malých a nezávislých lékáren využívajících placené služby.

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2013

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal téměř 25% nárůst inzerentů – především z řad menších lékáren – preferujících placenou službu a 10% nárůst počtu unikátních přístupů.

04.01.2014 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2013

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2013 sedminásobné zvýšení zájmu o placené služby ze strany menších, samostatně fungujících lékáren oproti předcházejícímu období (tvořily největší počet inzerentů) a osminásobně také vzrostl počet inzerátů ze Slovenska.

07.07.2013 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2012

Počet unikátních přístupů na největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství se oproti předchozímu pololetí zvýšil o 4 %, každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 86 inzerátů, počet inzerátů ze Slovenska stále roste.

05.01.2013 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2012

Průměrná návštěvnost největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství se zvýšila o 4 % oproti předchozímu pololetí, standardně se drží nad 500 tisíci, každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 92 inzerátů a zásadně narostl počet inzerátů ze Slovenska.

06.07.2012 | Komentářů: 0

LÉKÁRNICKÁ INZERCE vítá slovenské kolegy a dále pomáhá uchazečům získat práci

Před dvěma lety prošla LÉKÁRNICKÁ INZERCE radikální změnou poprvé, nyní jsme se k tomuto kroku odhodlali znovu – přidáváme slovenskou verzi pro naše slovenské uživatele a rádi bychom také znovu oslovili uchazeče ze sektoru lékárenství, aby i oni začali používat nová média a získávali díky nim výhodu a vyšší šanci při hledání práce v lékárně.

12.02.2012 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2011

Ve druhém pololetí se obecně zvýšila poptávka po zaměstnancích o 71 % – v případě lékárníků byl zaznamenán nárůst o 27 %, u farmaceutických asistentů dokonce o 185 % – a rekordní zájem zaznamenaly první dva prezentační podcasty s personální tématikou zaměřené cíleně na zaměstnance lékáren.

04.01.2012 | Komentářů: 0

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2011

V období ledna až června 2011 vložili uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství téměř 490 inzerátů, současně bylo v rámci uplatňování férových podmínek pro bezplatnou inzerci vyřazeno 96 inzerátů, na blacklist byli dosud zařazeni 3 inzerenti.

04.09.2011 | Komentářů: 0

Motivační dopis, aneb chceme pracovat u konkrétního zaměstnavatele

Sedávej panenko v koutě…? Dnes tomu tak již dávno není a proto by měli uchazeči používat i motivační dopis, pomocí kterého se sami ze své iniciativy ucházejí o určitou pracovní pozici u konkrétního zaměstnavatele.

21.08.2011 | Komentářů: 0

Mgr. Ing. Silvie Schrottová, Lékárny Dr.Max: Firma by měla na zaslaný životopis odpovědět vždy

Dokdy mají uchazeči čekat na reakci na jejich inzerát ze strany zaměstnavatele, je nějaká „standardní“ lhůta? Probíhají v sektoru lékárenství výběrová řízení na pracovní pozici a co od nich očekávat? Osobní pohovor a jeho náplň. Na dotazy LÉKÁRNICKÉ INZERCE odpovídá Mgr. Ing. Silvie Schrottová, personální ředitelka lékárenského řetězce Dr.Max.

24.07.2011 | Komentářů: 4

Jak používat LÉKÁRNICKOU INZERCI, aneb proč není inzerát vložen, proč placené služby, jak hledat apod.

Proč nebyl inzerát vložen, jak prohledávat inzeráty, proč placený inzerát a také všechny nejčastější chyby, které dělají inzerenti v bezplatné variantě a pro které inzeráty nejsou zveřejněny.

19.07.2011 | Komentářů: 0