TIP Z APATYKÁŘE

APATYKÁŘ®

INVESTORS REVIEW 5/2026 – Na poli life-stylových léků přitvrzuje, firmy mění strategii a některé už narazily

Pro life-stylové přípravky není důležitá jen účinnost, ale i správný a cílený marketing. Jedna firma sáhla k logickému rozhodnutí, druhá však se svým postupem narazila tvrdě u regulátora. Jde přesně o postup, na který jsem vás upozorňoval v poradenském podcastu. Kromě toho se dozvíte, že léková heuréka našla novou dimenzi a pocítí to další farmafirmy, lékárenský start-up cílí na hodně perspektivní oblast a známá farmafirma narazila u soudu. A mnoho dalšího.

I tomuto inzerentovi umožnila unikátní služba LÉKÁRNICKÁ INZERCE prezentovat pracovní nabídku uchazečům ZDARMA. Jednoduše POMÁHÁME!

NABÍZÍM PRAXI

Lékárna v Plzeňském kraji nabízí praxi pro studenta:ku farmaceutické fakulty.

KONTAKT:

Z důvodu antispamové ochrany (DŮLEŽITÉ – přečtěte si, jak funguje) a prevence před automatizovaným trackingem Vám kontakt u tohoto inzerátu zašleme na e-mailovou adresu. Zadejte platný e-mail:

Vloženo: 02.04.2026 | ID: 11319

EXTRA TIP PRO VÁS

PODCAST: Co zaměstnavatelé teď úplně nejvíc očekávají v praxi od absolventů

PODCAST: Co zaměstnavatelé teď úplně nejvíc očekávají v praxi od absolventů

I přesto, že se studium farmacie v Česku pomalými krůčky mění, zdaleka neodpovídá představě zaměstnavatelů. A vzhledem k rychlé době a vývoji farmacie ani současné praxi. Ačkoli jsou kroky, které se fakultám hodně povedly a které rozhodně stojí za to pochválit. Přitom zákon definuje nástroj, který může velmi účinně pomoci. Co je potřeba ve studiu farmacie změnit a jak toho dosáhnout?

APATYKÁŘ® – Elitní poradenství ve farmacii a lékárenství [nové okno]APAHR AKADEMIE DR. MARTINA DOČKALA [nové okno]APAPODCAST® – Vzdělávací a poradenská podcastová platforma [nové okno]RODINNÁ LÉKÁRNA – Nová vize lékárenství [nové okno]