TIP Z APATYKÁŘE

APATYKÁŘ®

APAREVIEW #205: Neschopnost opustit myšlenku – dlouhodobý problém českého lékárenství

Přetrvávajícím problémem českého lékárenství je, že celá řada manažerů nechápe změny v oboru. Změny, které ho jen neposunují, jako tomu bylo dosud, ale mění celkové paradigma. Myšlenkově zůstali o 15-20 let zpět, tyto myšlenky nejsou schopni opustit s naivní představou, že si na tom „udělají jméno“ a pak nedokážou reagovat na současné výzvy. Stále prosazují „zaběhnutou“ praxi s očekáváním jiného výsledku. Jenže ono to nefunguje. Jeden konkrétní příklad, kdy jsou schopni obětovat klidně i celý obor.

HLEDÁM PRÁCI

Magistra hledá práci na poloviční úvazek jako lékárník asistent.

KONTAKT:

Kontakty u tohoto inzerátu jsou v tuto chvíli dostupné pouze klientům využívajícím jakoukoli placenou službu, aby mohli uchazeče oslovit dříve než konkurence. Chcete mít kontakt také hned? Využijte kteroukoli placenou službu!
Vloženo: 12.11.2025 | ID: 11127


APATYKÁŘ® – Elitní poradenství ve farmacii a lékárenství [nové okno]APAHR AKADEMIE DR. MARTINA DOČKALA [nové okno] APAPODCAST® – Vzdělávací a poradenská podcastová platforma [nové okno] Nabídka pracovních příležitostí partnera – Lékárny LEMON