LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > Proč a jak maximálně využít placené zviditelnění

Proč a jak maximálně využít placené zviditelnění

15. září 2010 | Čteno: 177907x
PharmDr. Martin Dočkal

Využijte placené zviditelnění Vašeho inzerátu v maximální možné míře a s největší efektivitou! Reagujeme na Vaše dotazy a na podzim 2010 jsme nahráli níže uvedený podcast, ve kterém se můžete dozvědět hlavní tipy, jak Váš inzerát zacílit co nejlépe.

Poradí Vám provozovatel největšího českého farmaportálu APATYKÁŘ® a nejúspěšnější české Lékárnické inzerce PharmDr. Martin Dočkal.

Dobře poslouchejte, protože přinášíme řadu tipů, jak správně a efektivně využívat placené zviditelnění a maximalizovat tak efekt oslovení. Doba už opravdu pokročila směrem k novým médiím, nezůstávejte tedy pozadu, jako řada firem v ČR a „expertů“ na nová média. Nestačí o nich totiž jen „tlachat“ – jen ti, co nezaspí a začnou je efektivně využívat, budou úspěšní.

Buďte úspěšní i Vy a oslovte potenciální zájemce o práci v lékárně na místě, kde hledají všichni. Odzkoušeli jsme už za Vás, co funguje a nenabízíme tak „polotovary“ jako jiní! Víme přesně, co nabízíme a poradíme Vám, jak toho využít pro Váš cíl.

Soustřeďte se na výběr kvalitních zaměstnanců a technickou a grafickou realizaci inzerátu nechte na nás. Inzerovat s Lékárnickou inzercí se vyplatí!

Přehrát podcast (klikněte na šipku přehrávače)