LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > Víte jak správně napsat inzerát tak, aby zaujal?

Víte jak správně napsat inzerát tak, aby zaujal?

28. březen 2011 | Čteno: 270941x

LÉKÁRNICKÁ INZERCE Vám, žadatelům o práci, již více než 10 let pomáhá při hledání práce v lékárně. Víte však, jak správně napsat inzerát, aby potenciálního zaměstnavatele zaujal? A čeho se naopak vyvarovat? Věnujte čas před jeho zadáním následujícím radám. Možná se Vám některé budou zdát úsměvné, ale věřte, že všechny vycházejí z našich zkušeností.

Vyvarujte se přílišných emocí a trapností

Uvědomte si, že nepíšete ani do Facebooku, ani do chatu. Většina potenciálních zaměstnavatelů hledá seriózního zaměstnance, který bude „tváří“ jejich lékárny, nikoli „bavičem“. Uvádějte tedy hlavně profesní informace, proč by si měl zaměstnavatel vybrat právě Vás.

Vzbuďte zájem

Správně napsaný inzerát musí vzbudit u potenciálního zaměstnavatele zájem. Uvědomte si, že v LÉKÁRNICKÉ INZERCI hledají své zaměstnance všichni, kdo chtějí najít. Tj. většina těch, kteří se v lékárenství pohybují. Musíte tedy formulovat svůj inzerát jasně, stručně, výstižně, a především pravdivě.

Pozor na gramatiku

Častou chybou inzerentů je gramaticky nesprávně napsaný inzerát. Před vložením inzerátu si jej vždy pořádně zkontrolujte. Není nic horšího, než na sebe upozornit hrubkami a nesprávnou češtinou. Dáváte tak jasný vzkaz svému potenciálnímu zaměstnavateli – jak asi potom bude komunikovat s pacientem?

Vyzdvihněte přednosti

Uveďte vzdělání, certifikáty, školení, kurzy, stáže v zahraničí, znalost počítačových programů a obecnou počítačovou gramotnost (určitě neuvádějte znalost ICQ, Facebooku, abyste neodradili potenciálního zaměstnavatele hned v úvodu). Uveďte příp. jazykové dovednosti, ale nepřeceňujte své schopnosti!

Jste ochotni se stěhovat? Uveďte to jako první!

Uvědomte si, že v jiných sektorech se již předpokládá, že jsou lidé mobilní, resp. ochotni se za prací i stěhovat. Pokud je to i Váš případ, zvyšte svou šanci na úspěch uvedením ochoty přestěhovat se. Vaše vyjednávací možnosti u pohovoru se významně zvýší a řada zaměstnavatelů Vám jistě bude nápomocna. Vstřícnost se cení.

Buďte originální!

Zdá se Vám, že jste stále neuvedli vše a potřebovali byste více prostoru? Zdá se Vám, že text neumí vyjádřit vše, co byste potřebovali? Představili byste se raději sami? Není nic jednoduššího než zaujmout originalitou a využít na rozdíl od Vašich konkurentů PODCAST! Ukažte potenciálnímu zaměstnavateli, že jste opravdu moderní člověk a s novými médii si rozumíte. Nevysvětlujte, dokažte, že budete pro jeho lékárnu přínosem! Jak postupovat se zeptejte ZDE.

A na závěr to hlavní – uveďte co nejvíce kontaktů

I když skvěle zformulujete svůj inzerát a zaměstnavatel si Vás vybere k pohovoru, celá práce je zbytečná, pokud uvedete jako kontakt pouze bydliště. Pokud již chcete být tajemní, uvádějte přinejmenším správnou mailovou adresu. V ideálním případě i telefon, na kterém však jste k zastižení.

LÉKÁRNICKÁ INZERCE Vám přeje hodně štěstí při hledání nového zaměstnání!

A TEĎ SI SPRÁVNĚ ZADEJTE SVŮJ INZERÁT ROVNOU ZDE!


Poslat komentář, zkušenost…

Všechny vulgární, urážející, pomlouvačné, reklamní či spamové příspěvky budou smazány!