LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2014

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2014

03. ledna 2015 | Čteno: 894349x

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal i ve 2. pololetí 2014 kontinuální růst počtu inzerentů – trend inzerentů z řad menších lékáren zůstal zachován – využívajících placené služby oproti stejnému období v roce 2013. Nejčastěji využívanou variantou zůstala i v tomto období BASIC, která umožňuje nabídku v průběhu služby měnit a upravovat. Poprvé se v seznamu nejčastěji hledaných výrazů na vyšších místech objevuje jak psat motivacni dopis.

Kontinuální růst placených služeb

Zatímco počet inzerentů využívajících bezplatnou inzerci oproti 1. pololetí 2014 mírně poklesl (7 %), počet těch, kteří využívají placené služby dále roste. Oproti 1. pololetí 2014 se jejich počet opět zvýšil o téměř čtvrtinu.

Nejčastěji využívanou službou se jednoznačně stala varianta BASIC a to pro svou flexibilitu, která umožňuje řídit si personální management podle aktuální situace v lékárně(ách) v průběhu celé služby. Především upravovat skladbu nabízených pozic či lokalit a detailně prezentovat nabízené pozice.

Také 2. pololetí 2014 potvrdilo trend toho předchozího, kdy se dále zvýšil podíl malých lékáren, které reálně potřebují získat zaměstnance, a tak preferují služby personální inzerce, kde je nejvyšší šance tohoto zaměstnance získat – tj. v největším českém online pracovní trhu v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÉ INZERCI.

Hledá více lékárníků

Oproti 1. pololetí 2014 zůstal počet farmaceutických asistentů hledajících pracovní uplatnění nezměněn, přibylo však lékárníků (o 11 %). Počet slovenských uchazečů o práci v České republice zůstal vyrovaný, stejně jako počet inzerentů nabízejících lékárnu k prodeji.

Celkový počet inzerátů zařazených na blacklist se oproti 1. pololetí 2014 snížil o 17 %, což dokládá větší respekt inzerentů k podmínkám inzerce.

Co se nejvíce hledá

Již tradičně na závěr následuje seznam výrazů, které uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství nejvíce hledali – prenecham lekarnu, ponuka prace lekarnik, jak psat motivacni dopis, praxe v lekarne.

V nejčastěji zadávaném konkrétním požadavku řetězce a pracovního místa zůstalo i ve 2. pololetí 2014 nejčastěji heslo sunpharma v kombinaci s drmax.

Z hledaných měst pak uživatelé nejvíce zadávali Ústí nad Labem, Havířov, Nepomuk, Jablonec nad Nisou, Brno, Olomouc. V souvislosti se zařazením nabídek do německých, ale i rakouských lékáren v rámci LÉKÁRNICKÉ INZERCE se nově mezi nejvyhledávanějšími výrazy objevilo i heslo Nemecko.

Upozornění na závěr

Před vložením bezplatného inzerátu se důkladně seznamte s podmínkami a také detailním přehledem toho, v čem se nejvíce chybuje. Nezapomeňte, že v bezplatné verzi má inzerát standardní tvar Lékárna ve městě XY hledá lékárníka/farmaceutickou asistentku/sanitářku. Inzerát není možné nijak změnit ani blíže specifikovat!. V bezplatné verzi nereflektujeme na žádné připomínky, čas věnujeme plně platícím klientům. Nechcete-li se omezovat dodržováním podmínek, využijte placenou službu!


Poslat komentář, zkušenost…

Všechny vulgární, urážející, pomlouvačné, reklamní či spamové příspěvky budou smazány!