LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2013

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2013

04. ledna 2014 | Čteno: 948327x

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal oproti 1. pololetí 2013 téměř 25% nárůst inzerentů – především z řad menších lékáren – preferujících placenou službu a 10% nárůst počtu unikátních přístupů.

25% nárůst platících inzerentů

I 2. pololetí 2013 potvrdilo trend rostoucího počtu inzerentů využívajících pro oslovení potenciálních zaměstnanců placené než bezplatné služby. Je to dáno výraznou efektivitou placených služeb a dobrým zacílením, stejně jako možností doplňovat individuálně svůj inzerát o pozice či lokality dle aktuální situace v lékárnách bez navýšení ceny.

Placená verze tak inzerentům umožňuje plně se soustředit na výběr potenciálních zaměstnanců a oslovovat uchazeče ihned poté, co svou poptávku vloží na web.

Téměř 25% nárůst platících inzerentů zejména z řad menších lékáren a řetězců (do 5 lékáren) jednoznačně ukazuje, že se inzerenti naučili rozeznat, do kterých forem inzerce má smysl inzerovat. Jak potvrzují, přesunují své investice určené na personální inzerci z jiných služeb právě do LÉKÁRNICKÉ INZERCE.

Vyšší zájem o prodej lékáren a práci v ČR

Zájem z řad zaměstnavatelů o pozici lékárník-asistent i farmaceutický asistent zůstává oproti 1. pololetí 2013 nezměněn. Zvýšil se naopak počet lékárníků hledajících uplatnění (5 %) a sanitážek (7 %) a rovněž slovenských uchazečů hledajících práci v ČR.

Od 2. pololetí 2012 (po oznámení akvizice Lékáren Lloyds) roste i nadále počet inzerátů nabízejících k prodeji lékárnu.

Celkový počet inzerátů zůstal nezměněn, na blacklist bylo oproti 1. pololetí 2013 zařazeno o 6 % více inzerátů.

Co se nejvíce hledá

Již tradičně na závěr následuje seznam výrazů, které uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství nejvíce hledali – dr.max varnsdorf, praca v lekarni, sanitářka volná místa, benu lekarna praxe, lekaren na predaj, práce agel.

Nejčastěji zadávaný konkrétní požadavek řetězce a pracovního místa byl benu+drmax.

Z hledaných měst pak uživatelé nejvíce zadávali Prostějov, Brno, Zlín, Kolín, Zábřeh, Chomutov, Olomouc.

Upozornění na závěr

Před vložením bezplatného inzerátu se důkladně seznamte s podmínkami a také detailním přehledem toho, v čem se nejvíce chybuje. V bezplatné verzi nereflektujeme na žádné připomínky, čas věnujeme plně platícím klientům. Nechcete-li se omezovat dodržováním podmínek, využijte placenou službu!


Poslat komentář, zkušenost…

Všechny vulgární, urážející, pomlouvačné, reklamní či spamové příspěvky budou smazány!