LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2012

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 2. pololetí 2012

05. ledna 2013 | Čteno: 985597x

Počet unikátních přístupů na největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE se oproti 1. pololetí 2012 zvýšil o 4 %, návštěvnost trvale osciluje kolem 500 tis. Každý měsíc bylo průměrně vloženo přes 86 inzerátů, počet inzerátů ze Slovenska stále roste.

Více platících inzerentů

Posílení úspěšnosti platících inzerentů na webu LÉKÁRNICKÁ INZERCE zpřísněním pravidel pro bezplatné inzerenty se odrazilo na nárůstu jejich počtu. Oproti předchozímu pololetí se zvýšil počet platících klientů o bezmála třetinu. LÉKÁRNICKÁ INZERCE proto důsledně dbá na kontrolu bezplatných inzerátů a při jakémkoli porušení podmínek je automatický engine vyřadí. Pro opakované či záměrné nerespektování podmínek bezplatné inzerce bylo na blacklist zařazeno o 20 % více inzerátů.

Vyšší zájem o farmaceutické asistenty

Oproti 1. pololetí 2012 zůstává zájem z řad zaměstnavatelů o pozici lékárník-asistent téměř nezměněn (370 požadavků), u pozice farmaceutický asistent je evidován vyšší zájem (305 požadavků) a pozice lékárník-odborný zástupce byla poptávána ve stejném počtu případů (117 požadavků).

Oproti předchozímu pololetí zůstává nezměněn počet lékárníků hledajících uplatnění, u farmaceutických asistentů došlo k mírnému nárůstu (5 %).

Vyšší zájem o prodej lékárny

Téměř dvojnásobně oproti 1. pololetí 2012 se zejména po oznámení akvizice Lékáren Lloyds zvýšil počet inzerátů nabízejících k prodeji lékárnu.

Slovensko dále roste

Oproti 1. pololetí 2012 byl evidován přibližně stejný zájem o pracovní uplatnění slovenských uchazečů v ČR, nicméně zdvojnásobil se počet inzerentů inzerujících v rámci SR. Vzhledem k vysoké úspěšnosti inzerentů v rámci LÉKÁRNICKÉ INZERCE ji tedy i nadále doporučují svým kolegům, což potvrzuje stále rostoucí podíl návštěv ze Slovenska.

Ve 2. pololetí 2012 došlo k obrácení trendu a opět převyšuje celkový počet vložených nabídek práce nad poptávkou po práci.

Co se nejvíce hledá

Již tradičně na závěr následuje seznam výrazů, které uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství nejvíce hledali – benu lékárny, koupím lékárnu, miesto v lekárni, dr.max nabídka práce, praca farmaceuticky laborant, ponuka prace lekarnik, lékárník volné místa.

Opět inzerenti zadávali i konkrétní požadavek řetězce, avšak došlo ke změně preferovaného řetězce – zatímco v minulém pololetí to bylo tesco+drmax, ve 2. pololetí 2012 to bylo benu+drmax.

Z hledaných měst pak uživatelé nejvíce zadávali Karlovy Vary, Plzeň, Prostějov, Brno, Mariánské Lázně, Zlín.

Upozornění na závěr

Před vložením bezplatného inzerátu se důkladně seznamte s podmínkami a také detailním přehledem toho, v čem se nejvíce chybuje. V bezplatné verzi nereflektujeme na žádné připomínky, čas věnujeme plně platícím klientům. Nechcete-li to řešit, optimalizujte daně a využijte placenou službu!


Poslat komentář, zkušenost…

Všechny vulgární, urážející, pomlouvačné, reklamní či spamové příspěvky budou smazány!