LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2015

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2015

19. července 2015 | Čteno: 876976x

Největší český online pracovní trh v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2015 téměř dvacetiprocentní nárůst mezi inzerenty z řad malých a nezávislých lékáren a nově se jeho služby etablovaly i mezi prodejnami zdravotnických potřeb, kde dosáhl nárůst dokonce až o 64 %. Nejčastěji využívají variantu BASIC, která umožňuje nabídku v průběhu služby měnit a upravovat. Nově přibyli inzerenti z Polska.

Noví zákazníci – prodejny zdravotnických potřeb

Dynamické změny a řada akvizic na trhu v posledních letech byly pro LÉKÁRNICKOU INZERCI v uplynulém období velkou výzvou. V té se jí nejen podařilo obstát, ale trend kontinuálního růstu z posledních dvou let zůstal zachován a navíc přibylo inzerentů z řad společností provozujících několik lékáren či nezávislých malých lékáren. Oproti předchozímu pololetí došlo téměř k 20% navýšení jejich počtu.

Nově se však reference o efektivitě placených služeb LÉKÁRNICKÉ INZERCE rozšířily i mezi prodejny zdravotnických potřeb, jejichž počet se navýšil dokonce o 64 %.

Výrazně více prodejů lékáren

Oproti 2. pololetí 2014 zůstal počet lékárníků i farmaceutických asistentů hledajících pracovní uplatnění prakticky nezměněn (nárůst u obou skupin shodně 3 %), nicméně přibylo zaměstnavatelů, kteří hledají jak lékárníky (nárůst o 11 %), tak i farmaceutické asistenty (nárůst o 8 %). Výrazně se zvýšil počet inzerentů nabízejících lékárnu k prodeji (o 33 %).

Již standardně jsou vkládány nabídky také ze Slovenska, Německa či Rakouska a nejnověji i z Polska. Evropský lékárenský trh je již nějakou dobu zcela otevřený a řada klientů LÉKÁRNICKÉ INZERCE tak mohla získat zajímavou pracovní zkušenost i v těchto zemích.

Celkový počet inzerátů zařazených na blacklist se oproti 2. pololetí 2014 po předchozím snížení opět navýšil, a to o 13 %.

Co se nejvíce hledá

Seznamu výrazů, které uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství nejvíce hledali vévodí lékárny pilulka, zaměstnání dr. max, prodám lékárnu, lékárna brigáda.

V nejčastěji zadávaném konkrétním požadavku řetězce a pracovního místa zůstalo i ve 1. pololetí 2015 nejčastěji heslo dr.max v kombinaci s benu.

Z hledaných měst pak uživatelé nejvíce zadávali Karlovy Vary, Brno, Plzeň. V souvislosti se zařazením nabídek do německých a rakouských lékáren v rámci LÉKÁRNICKÉ INZERCE se mezi nejvyhledávanějšími výrazy objevilo i heslo apotheke chemnitz.

Upozornění na závěr

Před vložením bezplatného inzerátu se důkladně seznamte s podmínkami a také detailním přehledem toho, v čem se nejvíce chybuje. Nezapomeňte, že v bezplatné verzi má inzerát standardní tvar Lékárna ve městě XY hledá lékárníka/farmaceutickou asistentku/sanitářku. Inzerát není možné nijak změnit ani blíže specifikovat!. V bezplatné verzi nereflektujeme na žádné připomínky, čas věnujeme plně platícím klientům. Nechcete-li se omezovat dodržováním podmínek, využijte placenou službu!


Poslat komentář, zkušenost…

Všechny vulgární, urážející, pomlouvačné, reklamní či spamové příspěvky budou smazány!