LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2013

Statistika LÉKÁRNICKÉ INZERCE – 1. pololetí 2013

07. července 2013 | Čteno: 980030x

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v prvním pololetí 2013 sedminásobné zvýšení zájmu o placené služby ze strany menších, samostatně fungujících lékáren oproti předcházejícímu období. Tvoří tak největší počet inzerentů. Osminásobně také vzrostl počet inzerátů ze Slovenska.

Nejvíce inzerentů z řad malých samostatných lékáren

Dlouhodobá péče o platící klienty stojí za úspěchem LÉKÁRNICKÉ INZERCE i v segmentu menších a samostatně fungujících lékáren. Pochvalují si především vysokou efektivitu služeb a reálný individuální přístup. V prvním pololetí 2013 tak tvořily největší skupinu inzerentů.

Právě tyto lékárny potřebují velmi často oslovit a získat potenciální zaměstnance do oblastí, kde je to obecně velmi těžké. A právě jejich provozovatelé – v drtivé většině lékárníci – si díky těžkým podmínkám uvědomují nutnost správné a efektivní investice. Tj. nejen být vidět tam, kde inzerují všichni, ale také mít možnost v předstihu zaměstnance oslovit, motivovat je a získat tak pro svou lékárnu.

A inzerenti z řad menších lékáren potvrzují, že jde zdaleka o nejefektivnější službu, kterou dosud měli možnost vyzkoušet. Proto si úspěšní inzerenti předávají reference mezi sebou a LÉKÁRNICKOU INZERCI dále doporučují.

Více nabídek práce

Celkově bylo v prvním pololetí 2013 zveřejněno 720 nabídek práce (bez započítání nabídek velkých řetězců Dr.Max a BENU), celkový počet inzerátů se zvýšil o 13 %.

Ze Slovenska osmkrát více inzerentů

Dramaticky se zvýšil počet inzerentů ze Slovenska – ti podali dokonce osmkrát více inzerátů než v předchozím pololetí. I na Slovensku se tak stala LEKÁRNICKÁ INZERCIA hlavním zdrojem hledání pracovního uplatnění.

Téměř trojnásobně se pak zvýšil počet nabídek lékáren k prodeji.

Více hledají lékárníci

Zajímavý posun nastal i v rámci jednotlivých pozic. Zatímco počet farmaceutických asistentů hledajících zaměstnání zůstal takřka nezměněn (nárůst 2 %), lékárníků hledajících uplatnění bylo o téměř čtvrtinu (23 %) více.

Již tradičně se v prvním pololetí zvýšil i počet studentů hledajících praxi (o 55 %).

Co se nejvíce hledá

Na závěr tradičně následuje seznam výrazů, které uživatelé největšího českého online pracovního trhu v sektoru lékárenství nejvíce hledali – farmaceutický asistent nabídka práce, predam lekaren, praca pre lekarnika, lekarny inzeraty brno, ponuka na predaj lekarne, ponuka prace farmaceut, dr.max varnsdorf.

Nejčastěji zadávaný požadavek na práci u konkrétního řetězce byl v 1. pololetí 2013 drmax.

Z hledaných měst pak uživatelé nejvíce zadávali Varnsdorf, Brno, Praha, Opava, Čáslav, Plzeň, Cheb.

Upozornění na závěr

Před vložením bezplatného inzerátu se důkladně seznamte s podmínkami a také detailním přehledem toho, v čem se nejvíce chybuje. V bezplatné verzi nereflektujeme na žádné připomínky, čas věnujeme plně platícím klientům. Nechcete-li se omezovat dodržováním podmínek, využijte placenou službu!


Poslat komentář, zkušenost…

Všechny vulgární, urážející, pomlouvačné, reklamní či spamové příspěvky budou smazány!