LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > LÉKÁRNICKÁ INZERCE vítá slovenské kolegy a dále pomáhá uchazečům získat práci

LÉKÁRNICKÁ INZERCE vítá slovenské kolegy a dále pomáhá uchazečům získat práci

12. února 2012 | Čteno: 995133x

Před dvěma lety prošla LÉKÁRNICKÁ INZERCE radikální změnou poprvé. Nyní jsme se k tomuto kroku odhodlali znovu – přidáváme slovenskou verzi pro naše slovenské uživatele a rádi bychom také znovu oslovili uchazeče ze sektoru lékárenství, aby i oni začali používat nová média a získávali díky nim výhodu a vyšší šanci při hledání práce v lékárně.

I přesto, že je LÉKÁRNICKÁ INZERCE již 12 let lídrem v sektoru, nespíme a neustále se ji snažíme dále vylepšovat a upravovat na základě zpětné vazby od uchazečů o práci a platících klientů. Protože se ve statistice objevuje stále vyšší procento návštěvníků ze Slovenska, rozhodli jsme se učinit další posun a vytvořit i slovenskou verzi LÉKÁRNICKÉ INZERCE. Věříme, že i ta si časem najde své uživatele.

I pro slovenské uživatele zdarma

Nedostatek lékárníků v Čechách a podobnost jazyků mnohé určitě vede k oslovení potenciálních uchazečů na Slovensku, ale i slovenští kolegové hledají pro své lékárny zaměstnance. Pro začátek zde tedy najdou zrcadlově inzeráty z české verze, nicméně do budoucna věříme, že se i slovenští kolegové naučí využívat tuto platformu k efektivnímu hledání kvalitních zaměstnanců pro své lékárny.

Jednoduše chceme, aby i slovenští uživatelé získali možnost využít dlouholetých zkušeností tohoto českého online pracovního trhu pro sektor lékárenství a mohli přes něj oslovit nejen kolegy na Slovensku, ale i v České republice. Záleží to pouze na nich. Samozřejmě i pro ně je dostupná základní inzerce zdarma!

Neočekáváme okamžitý efekt, protože latence vůči novinkám je v sektoru farmacie vždy delší. Ostatně LÉKÁRNICKÁ INZERCE je od počátku orientována především na uživatele a ne na finanční efekt, což dokládá fakt, že už 12 let nabízíme tuto inzertní službu pro všechny z oboru zcela zdarma dotovanou provozovatelem. Kdo jiný 12 let nabízí jak zaměstnancům tak i majitelům lékáren nejvyhledávanější službu zdarma?

Samozřejmě, že kdo chce najít rychle a efektivně reagovat na potřeby své lékárny, využije jednoznačně placené služby, které mu toto poskytnou. Desítky klientů se již přesvědčily, že zatímco někdo se orientuje na cenu, my naopak sázíme na kvalitu a efektivitu služeb.

Neustálé překvapení našich nových klientů nad službami, které nabízíme a se kterými se dosud nesetkali (neomezená nabídka pozic/lokalit, automatický mailing s kontakty, aktualizace a tím reakce na aktuální potřeby lékárny třeba každý den…) nám potvrzuje, že není s čím srovnávat. Naštěstí už i v lékárenství začíná platit, že „nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci“.

Každopádně pro poslední váhající přinášíme novou minimalistickou službu MINI, která snad přesvědčí i ty nejvíce spořivé.

Neuspěli jste? Používejte moderní média!

Stejně tak chceme znovu apelovat na uchazeče, aby se naučili využívat moderních médií a možností, které jim internet nabízí. Od řady z nich dostáváme stesky, že v jejich oblasti je trh již přesycen a neví, jak zaujmout. Tak zkuste krátký podcast!

Prezentujte sami sebe v krátkém audiopříspěvku potenciálním zaměstnavatelům. Zaměstnavatele jistě více zaujme osobní prezentace přímo uchazečem, než jen strohý neosobní text, v podstatě srovnatelný s jinými uchazeči. Už není v kurzu být „součástí stáda“ a bez práce, ale zkusit být výjimečný, oslovit a mít tak větší šanci práci získat!

Podcast jsme prezentovali již před 4 lety a máme ověřeno, že funguje. Ostatně z dosavadních výsledků průzkumu portálu APATYKÁŘ® vyplývá, že si návštěvníci na podcastech cení právě toho, že slyší přímo hlas hosta.

Co k vytvoření osobního inzertpodcastu potřebujete

Nic víc než chytrý telefon, diktafon či počítač s mikrofonem (v době Skype asi nic neobvyklého). Nahrajte zprávu, pošlete nám ji současně s vaším inzerátem a o vše ostatní se už postaráme my!

Nevyužívejte moderní technologie jen pro zábavu, ale získejte s jejich pomocí práci. Nestěžujte si, že to nefunguje, pokud to nezkusíte! Podcast už využívají pro svou prezentaci i naši platící klienti – přece by neplatili za něco, co nefunguje?

LÉKÁRNICKÁ INZERCE vám k tomu poskytne nástroj a auditorium, pro svůj úspěch však musíte udělat něco i vy!


Poslat komentář, zkušenost…

Všechny vulgární, urážející, pomlouvačné, reklamní či spamové příspěvky budou smazány!