LÉKÁRNICKÁ INZERCE – EXTRA
LÉKÁRNICKÁ INZERCE > EXTRA > Jak používat LÉKÁRNICKOU INZERCI, aneb proč není inzerát vložen, proč placené služby, jak hledat apod.

Jak používat LÉKÁRNICKOU INZERCI, aneb proč není inzerát vložen, proč placené služby, jak hledat apod.

19. července 2011 | Čteno: 920741x

V tomto příspěvku najdete odpovědi na stále se opakující dotazy, které do LÉKÁRNICKÉ INZERCE dostáváme. Obsahují zároveň i odpovědi na nejčastější chyby při vkládání bezplatného inzerátu jak z pohledu uchazečů o zaměstnání, tak i zaměstnavatelů.

PRO UCHAZEČE I ZAMĚSTNAVATELE

Jako první si přečtěte podmínky bezplatné inzerce

Bohužel, i po 11 letech to stále platí a řada uživatelů vkládá inzerát, aniž by si přečetla podmínky bezplatné inzerce. Následně se diví, že jejich inzerát nebyl zveřejněn. Tak tedy – pokud chcete vložit bezplatný inzerát, přečtěte si nejprve podmínky – nejsou nijak složité a při jejich dodržení se vyhnete zbytečným dotazům.

I přesto, že je základní inzerce zdarma, chceme do ní vnést nějaký řád, aby pro naše uživatele byla maximálně přínosná.

Nejčastější chyby:

  1. inzerát vkládají různí zaměstnanci řetězce
  2. inzerát vkládají jednotky majetkově propojené
  3. inzerát je vložen uživatelem opakovaně před uplynutím 1 měsíce

Ve všech těchto případech se uživatel vystavuje riziku, že bude zařazen na blacklist LÉKÁRNICKÉ INZERCE a bude z bezplatné inzerce zcela vyřazen!

Jak správně hledat mezi inzeráty

Pokud prohledáváte naši databázi na LÉKÁRNICKÉ INZERCI, zadávejte do vyhledávacího políčka v pravém sloupci stránky nejlépe jedno slovo (město, pozici apod.). Máte tak nejvyšší šanci na vyhledání relevantních výsledků.

PRO UCHAZEČE

Jsem uchazeč o práci a nevím, jestli byl můj inzerát už vložen – kontakty nejsou vidět. Jak to zjistím?

Jednoduše. V pravém sloupci pod menu LÉKÁRNICKÉ INZERCE najdete vyhledávací políčko. Sem zadáte jméno, které jste uvedli při vložení inzerátu jako kontaktní a pokud Vám vyhledání na LÉKÁRNICKÉ INZERCI najde inzerát, je vložen. Nemusíte jej tak posílat znovu.

Jsem uchazeč o práci, splnil jsem podmínky a přesto nebyl můj inzerát vložen?

I to se může stát. A to v případě, že neuvedete žádné kontaktní údaje. Bohužel i to se stává a inzerát, kde je kontakt „Eliška, Nová Lhota“ je pro potenciálního zaměstnavatele, stejně jako pro Vás, opravdu bezcenný. Důrazně upozorňujeme – překontrolujte si před vložením pořádně svůj inzerát a uveďte alespoň základní kontakt (mail, telefon)!

PRO ZAMĚSTNAVATELE

Jak je možné, že se některé inzeráty uchazečů ztratí ještě předtím, než jsou plné kontakty zviditelněny pro bezplatné užívání?

Kontakty na uchazeče a prodávající lékárny jsou ihned automaticky rozeslány při aktualizaci v rámci služeb pro platící klienty. Až posléze se uvolní pro bezplatné inzerenty. Proto je zcela běžné, že řada těchto klientů osloví uchazeče – zejména z/do oblastí, kde je uchazečů enormní nedostatek – ti práci seženou a svůj inzerát následně stáhnou, protože již není aktuální. Děje se to poměrně často zejména od počátku letošního roku.

Smazala jsem svůj inzerát a vy mi už nechcete zveřejnit další, co to má znamenat?

Toto se děje v případě, že byl z Vaší strany záměrně podán předchozí požadavek na smazání inzerátu a následně jste jej zadala s naprosto stejným obsahem znovu před uplynutím 1 měsíce, abyste jej posunula na viditelnější pozici. Jde o porušení podmínek bezplatné inzerce a vystavujete se riziku zařazení na blacklist.

Nabízel jsem uchazeči řadu konkrétních benefitů, abych jej odlišil od ostatních. Inzerát byl zkrácen, proč?

Odesláním svého bezplatného inzerátu potvrzujete, že jste četl podmínky a budete se jimi řídit. Takže jste souhlasil, že svou nabídku či požadavek budete formulovat stručně a jasně bez zbytečných detailů a konkrétních nabídek – inzerát má jednotnou standardní stručnou formu Lékárna v [město] přijme [pozice]). V opačném případě bude vždy upraven a zkrácen do této podoby.

Pokud Vám toto omezení nevyhovuje, můžete využít, jako desítky dalších, placených služeb.

Není možné domluvit se na ceně, jsme malá lékárna?

Není. LÉKÁRNICKÁ INZERCE není arabský bazar, ale seriózní služba. Naše ceny proto platí pro všechny stejně. Nemá tedy smysl ptát se každý druhý měsíc (i to se děje) stále dokola, jaká je nabídka a cena.

Ceny jsou uzpůsobeny tak, aby si vybral každý – jak „velký“, tak „malý“ subjekt. Pokud někdo nemá zájem do inzerátu vložit ani korunu a přitom neustále intenzivně hledá (zejména do oblastí, kde je obecně složité zaměstnance najít), je to, pochopitelně zcela jeho rozhodnutí. Měl by ale zvážit, zda takové hledání má smysl, protože je velmi vysoká pravděpodobnost, že mu takového zaměstnance přeberou platící klienti.

Klienty LÉKÁRNICKÉ INZERCE už dávno nejsou jen velké řetězce, ba naopak právě „malých“ lékáren je rok od roku více. Cena tedy pro toho, kdo OPRAVDU hledá zaměstnance, rozhodně není překážkou.

Všiml jsem si, že už jste doplnili inzeráty zaměstnanců, ale můj coby zaměstnavatele jste nedoplnili, proč?

Pořadí při aktualizaci je následující – přednost mají platící klienti (viz. podmínky), jejich inzeráty se aktualizují takřka ihned. Současně s tím následně doplňujeme inzeráty uchazečů, aby měli co nejdříve šanci, že je někdo osloví s nabídkou práce. Až poté se doplňují nabídky zaměstnání bezplatných inzerentů.

Proč není možné zaplatit jen za kontakty?

Protože je LÉKÁRNICKÁ INZERCE koncipována jako nabídka komplexní služby pro zviditelnění inzerenta, okamžitý přístup ke kontaktům je pouze bonus pro platící inzerenty. I během roku však přináší řadu akcí, kdy jsou ceny nejlevnější varianty zvýhodněny tak, aby vyšla vstříc i těm, kteří „nechtějí být vidět“, ale chtějí „jen vědět“. Řada uživatelů toho využívá právě v případech, kdy nechtějí inzerovat, ale chtějí hned kontakty.

Když si zaplatím službu na 1 měsíc, generují se mi do mailingu jen aktuální kontakty. To znamená, že se ke starším, které jsou mimo mé zaplacené období nedostanu?

Neznamená. Jako platící klient se dostanete ke všem kontaktům. Není tedy důležité, zda máte aktivovánu službu např. od 1. 6. Pokud chcete kontakt z 25. 5., který ještě není vidět, zašlete požadavek administrátorovi a ten Vám mailing z daného dne obratem zašle.

Chci koupit lékárnu, ale inzerát nebyl zveřejněn, proč?

Neuvedl jste přesné kontakty, nebo zastupujete realitní kancelář a neuvedl jste adresu a kontakty a pokusil jste se vložit svůj inzerát opakovaně pod falešnou identitou. LÉKÁRNICKÁ INZERCE neslouží jako bezplatný nástroj k získání Vaší provize.

Jsme personální agentura a snažila jsem se zadat inzerát. Nebyl dosud zveřejněn, proč?

LÉKÁRNICKÁ INZERCE neslouží jako bezplatný nástroj ke snadnému získání provize personálních agentur od jejich klientů.

Přes formulář k objednávce placené služby kontakty nezískáte

Přes formulář, který slouží k zadání objednávky či dotazu k placené službě nezískáte žádný kontakt na uchazeče o práci. Nepoužívejte proto tento formulář k těmto účelům, nebude na tento dotaz reflektováno.

Nevkládejte přes tento formulář ani delší znění Vašeho bezplatného inzerátu – nebude vložen a budete zařazeni na blacklist pro zneužití podmínek. Tento formulář slouží výhradně k objednávce placené služby, anebo získání detailní nabídky a cen.

Opravdu se za placené služby platí – jsem majitel lékárny, ale lékárník?

Ano, opravdu se za placené služby platí. Naše nabídka a ceny (viz. výše) platí pro všechny stejně.


Poslat komentář, zkušenost…

Všechny vulgární, urážející, pomlouvačné, reklamní či spamové příspěvky budou smazány!